Szabályok

Sorry, you are not allowed to see this part of the text. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Szerző Téma: Kértek vadiúj filmeket angol felirattal ???  (Megtekintve 454 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető morpheus

• Administrator
  • Streamload Guru
  • **
  • Nem: Férfi
  • Mátrixguru
    • http://hustreamload.tripod.com
Kértek vadiúj filmeket angol felirattal ???
« Dátum: Május 03, 2014, 01:18:54 pm »
Feltettem pár 2014-es filmet angol felirattal, ráadásul csak olyanokat, amiket nálam szakavatottabb hozzáértők magas pontszámmal értékeltek, igaz csak angol felirattal...(ez nem jelenti azt, hogy ezekhez majd nem készülhet magyar felirat, de persze azt sem jelenti, hogytutira fog készülni...
Van erre igényetek, hozzam a vadiúj filmeket angol felirattal ??? ha más nyel is érdekes a feliratnál azt is jelezzétek.
A 2014-es filmeken szívesen hoznék még olyan alkotásokat, amely maradandót alkottak, de még nem készült hozzájuk felirat.

Kérem it jelezze az, akinek lenne erre igénye, akár még azt is írhatjátok melyik filmeket szerezzem be...
csak akkor teszek fel újabb alkotásokat, ha itt érzékelem az igényt :-)
nem az a lényeg hányan kéritek, hogy van-e egyáltalán kereslet rá....

köszi a visszajelzéseket...
morpheus

Nem elérhető mazsonyul

• Bollywood master
  • Csapatjátékos
Re:Kértek vadiúj filmeket angol felirattal ???
« Válasz #1 Dátum: Május 11, 2014, 03:53:06 pm »
Szia Morpheus! Nagyon jók az újdonságok amelyeket feltettél, köszönöm szépen! Nekem angolul is megfelelne ha up-to-date megnézhetnék valami újdonságot. 113 # Ha írhatok rögtön egy kérést is, az a "Bhoothnath Returns" lenne.  A126 
Sorry, you are not allowed to see this part of the text. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Nem elérhető morpheus

• Administrator
  • Streamload Guru
  • **
  • Mátrixguru
« Válasz #2 Dátum: Május 12, 2014, 01:12:17 pm »
Nagy örömet szereztél a válaszoddal, mert már azt hittem feleslegesen hozom az angol feliratos filmeket :-)
A Bhootnat Returns természetesen jön, de még csak kamerás létezik, viszont a minőség mellett letettem az esküt.
Remélem Ti is érzitek, hogy óriásit javult a filmek minősége, mióta a fordítók segítik a munkámat és én is a bőség zavara miatt megtehetem, hogy csak a jó minőséget hozom.
Tag vagyok nagy hindi oldalakon is és naponta nézem miből jött ki DVD , HD vagy BR, így amint kijön ebből a filnből azonnal látni fogod, engem is érdekel, az első rész is nagyon tetszett.
Szerintem várhatóan 1-2 héten, de lehet napokon belül letölthető lesz, így sokat nem kell várnod...

Kérem mások is erősítsenek meg abban, hogy van értelme hoznom jó minőségben az angol feliratos hindi filmeket, mert akkor fokozom a tempót :-) Még bőven tudnálak ilyenekkel megajándékozni titeket :-)

Nem elérhető mazsonyul

• Bollywood master
  • Csapatjátékos
« Válasz #3 Dátum: Május 12, 2014, 08:08:47 pm »
Mit is mondhatnék mást mint köszönöm!!!! A126 A126 A126 A126 A126 A126 Amikor ide jövök úgy érzem magam mintha karácsony lenne és bontogathatom az ajándékokat  :laugh_4: vagy mint Gombóc Artúr az édességboltban.  :kacsint:  :bumsakalaka: Egyetértek, legyünk mindenben igényesek ha a minőségről van szó, előre is köszönöm hogy észben tartod a kérésem,  :hála: Morpheus egy angyal vagy! :angyal:
« Utoljára szerkesztve: Május 12, 2014, 08:21:01 pm írta (Hidden) »

Nem elérhető morpheus

• Administrator
  • Streamload Guru
  • **
  • Mátrixguru
« Válasz #4 Dátum: Május 17, 2014, 09:11:13 am »
 :ciki: csak irulok-pirulok, igyekszem úgy élni az életem, hogy az másoknak is jó legyen, de hogy már anygal is lennél ???  persze jól esik ezt hallani, köszönöm szépen.
most akkor angyal szárnyaim sebességével igyekszem még több jó filmet hozni nektek Indiából  :afro2:

Nem elérhető toprak

• Bollywood VIP
  • Tanulóvezető
  • *
  • Nem: Nő
« Válasz #5 Dátum: Május 19, 2014, 11:00:37 am »
Én is nagyon köszönöm, hogy hozod a vadiúj filmeket, akár angollal is szivesen nézem! Nagy köszönet érte mindig!
Én nagyon várom még a Race gurram filmet, de még csak 6 hete kezdték a mozikban adni Indiában, úgyhogy gondolom még várni kell rá. Most az IMDB-n 8 a pontszáma a szavazatok alapján, úgyhogy jónak néz ki. Ha sikerül majd megszerezned és feltöltöd, akkor nagyon boldog leszek! Én hiába vadászok rá egyelőre.