Szabályok

Sorry, you are not allowed to see this part of the text. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Szerző Téma: Közös program  (Megtekintve 344 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető morpheus

• Administrator
  • Streamload Guru
  • **
  • Nem: Férfi
  • Mátrixguru
    • http://hustreamload.tripod.com
Közös program
« Dátum: Február 03, 2014, 10:15:13 pm »
Arra gondoltam, hogy ha itt szívesen beszélgetünk, akkor miért ne tehetnénk élőben is.....
Persze mindenki tarthatja önmaga inkognitóját, ha akarja, azaz bemutatkozhat saját nevén, így nem köthető az itteni nickname-hez, vagy akár egy másik nickname használatával amit itt vagy máshol még nem használt.
De ha valaki nem akarja tikolni, hogy milyen néven van itt, azt is megteheti, de cserében nem kérheti ugyanezt senkitől, aki ezzel nem szeretne élni.

és a programok, ha van rá igény....akkor azt megszervezzük, Itt van például az indiai filmhét egy héten belül, de kipróbálhatunk egy indiai éttermet is, és persze ellátogathatunk egyszer krisna völgybe is somogy megyében....esetleg egy közös főzés valahol, és még sorolhatnám....
Tudom lehet tucatnyi településen élünk, de ez azt gondolom ez nem akadály....de ha már itt tartunk település vagy tájegység név megadással segíthettek abban, hogy nagyjából tervezhető legyen kinek mi van messze vagy közel,ezt jelezhetitek itt vagy priviben, illetve csinálhatok egy megyei bontást szavazás jelleggel,,,
akkor megint nálatok a labda, lenni közös program valamikor valahol, vagy nem lenni....
üdv
Morpheus

vélemények, ötletek, lehurrogás vagy bármi itt hozzászolás formájában nem tilos, sőt... ivo555

ha olyan választ adnál, ami nincs a szavazásban felsoroltak között, vagy ott van,de ezt jobban kifejtenéd, akkor hozzászólásként megteheted...

Nem elérhető Beus

• Nem: Nő
Re:Közös program
« Válasz #1 Dátum: Február 04, 2014, 10:40:51 pm »
Sziasztok!

Igaz nagyon frissen csatlakoztam a bandához (pár hete találtalak meg titeket és egy-két napja járok ide napi szinten többször is), de nagyon megörültem, hogy láttam ezt a hatalmas bollywood-i filmdömpinget és hogy nem én vagyok az egyetlen ebben az országban, akit ez érdekel :) Ezért nagyon szívesen megismerkednék veletek. Szerintem a filmhét remek alkalom a találkozásra. Igaz könnyen dumálok, mert pesti vagyok, de remélem, hogy lesznek mások is, akik szintén ilyen lelkesek, mint én :)

Nem elérhető morpheus

• Administrator
  • Streamload Guru
  • **
  • Nem: Férfi
  • Mátrixguru
    • http://hustreamload.tripod.com
Re:Közös program
« Válasz #2 Dátum: Február 04, 2014, 11:49:20 pm »
A filmhéten valamikor én is ott leszek, így van miről egyeztetni ebben a témában :-)