Szabályok

Sorry, you are not allowed to see this part of the text. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Szerző Téma: SZAVAZÁS!!! színésznő összes filmjének feltöltése  (Megtekintve 594 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető morpheus

• Administrator
  • Streamload Guru
  • **
  • Nem: Férfi
  • Mátrixguru
    • http://hustreamload.tripod.com
SZAVAZÁS!!! színésznő összes filmjének feltöltése
« Dátum: Február 03, 2014, 07:46:59 pm »
Itt a lehetőség, hogy kedvenc színésznőd filmjeinek előnyt szerezz a feltöltések során, csak szavaznod kell....
A következő 10 napban a Ti szavazataitok fogja eldönteni, hogy milyen sorrendben tegyem fel egy-egy adott színésznő filmográfiájának összes darabját...(persze csak ha elő tudom szedni, minden filmjét, de miért is ne tudnám :-) )
A filmeket elsődlegesen magyar felirattal, esetleg szinkronnal hozom, ahol nem készült még magyar felirat, azoknál angol felirattal az idegennyelvű bollywoodi filmek topikba berakva...

Figyelem !!! Az évszám és az abc rendes katalógusba már mindent bemeltem, így a magyar felirat nélküli filmeket is, így ha ott nézelődtök, akkor egyetlen filmről sem maradtok le !!!
Természetesen ha egy filmhez később elkészül a magyar felirat, akkor azonnal átrakom a sima bollywoodi film szekcióba.
Azt gondolom a fordítók felé egyfajta szimpátia szavazás is lehet a mostani, hogy lássák mely színésznők hiányzó filmjeimek örülnénk a legjobban  113 #

Nem vagyok, vagyunk nő soviniszták, így hasonlóan a színésznőkhöz színészere is lehet szavazni, pár perc múlva az Ő szavazós témájuk is elkészül.

Én a 15 Bollywoodban legelismertebb színész és színésznő nevét jelölön, de van lehetőség arra is, hogy olyan színészeklet és színősznőket is jelöltnek állítotok, aki it nincs felsorolva, erre javaslatot hozzászólásban tehettek...

Legyetek aktívak, ne hagyjátok, hogy saját kútfejem, ízlésem alapján töltögessem nektek fel a filmeket, szerezzetek előnyt a saját kedvenceiteknek, akiknk szívesen végig néznétek az összes filmjét.

A szavazást úgy állítottam be, hogy mindenki egy szavaztot tud leadni (mármint egy user név alatt), de a szavazás végéig, azaz 13-ig bármikor megváltoztathatja a szavazatát....
Kalandra fel, kiváncsi vagyok ki lesz a fórum kedvenc bollywoodi színésze és színésznője  A125 A125

Nem elérhető morpheus

• Administrator
  • Streamload Guru
  • **
  • Mátrixguru
Re:SZAVAZÁS!!! színésznő összes filmjének feltöltése
« Válasz #1 Dátum: Február 03, 2014, 08:57:08 pm »
Punkandroll kedvenc színésznője Preity Zinta, így becsempésztem 16-nak Őt is, ne hogy már ne szavazhasson rá punkandroll  A125

Nem elérhető morpheus

• Administrator
  • Streamload Guru
  • **
  • Mátrixguru
« Válasz #2 Dátum: Február 03, 2014, 09:00:29 pm »
Ha nem elégszel meg egy színésznővel, akinek szeretnéd minden filmjét itt megtalálni és letölteni, akkor szavazz a legfontosabbra, és új hozzászólásként írd meg kikre voksolsz még a legfontosabb mellett.... Most nem bűn a habzsolás, írd meg bátran a kedvenc színésznőket, és a kérésed szerintem meghallgattaik, csak győzd letölteni őket :-)

Nem elérhető mazsonyul

• Bollywood master
  • Csapatjátékos
« Válasz #3 Dátum: Február 04, 2014, 12:36:35 am »
Hajrá Kareena! Én csak Horváth Éva 2-nek hívom (de csak azért 2, mert Évát előbb ismerhettem meg a képernyőkön). :-)

Nem elérhető cicabogar

• Bollywood master
  • Big Streamer
« Válasz #4 Dátum: Február 05, 2014, 10:59:40 pm »
En szemely szerint Rani Mukerjit is nagyon kedvelem, de O kimaradt.  :zokog:

Nem elérhető morpheus

• Administrator
  • Streamload Guru
  • **
  • Mátrixguru
« Válasz #5 Dátum: Február 05, 2014, 11:11:10 pm »
Cicabogár, akit Te kedvelsz, az nem maradhat ki, máris bővítettem a listát :-)

Nem elérhető cicabogar

• Bollywood master
  • Big Streamer
« Válasz #6 Dátum: Február 05, 2014, 11:16:02 pm »
Koszonom szepen. A126

Nem elérhető PUNKANDROLL

• Bollywood master
  • Tanulóvezető
« Válasz #7 Dátum: Február 09, 2014, 04:14:43 pm »
Sorry, you are not allowed to see this part of the text. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Egyik kedvencem nem is tudom miért!
 Preity Zinta számára egy 1997-es Liril reklám hozta meg a sikert. De modellkedett a Perknek is és a bájgödröcskés mosolyával már akkor elnyerte sok millió ember szívét.
Sosem gondolt arra, hogy egy napon színésznő lesz. De Kapoor látta őt a Liril reklámban, amiben annyira imponált neki a lány, hogy elhatározta, hogy a következő filmjében Zinta lesz a főszereplő. Azonban a „Tara Rum Pum” azóta sem készült el, még mindig befejezetlen a rendező egyéb munkálatai miatt.

De ezután több ajánlatot is kapott, mint például a Kya Kehna (2000). Bár ez a film volt az első, amit leforgatott, a Szívből, igazán c. film korábban jelent. A film nagy sikernek örvendett, és az alakításáért díjakban is részesült. Ezt követte A katona, amely szintén óriási bevételt hozott a mozi pénztáraknál. A Kya Kehna csak 2000-ben került bemutatásra, de ez a film volt az év meglepetése.

Az igazi szakmai elismerést azonban a Dil Chahta Hai és a Dil Hai Tumhaara nyújtott alakítása hozta meg számára; e szerepek hatására ismert Bollywood-i színésznő bált belőle.
A szerepnek való teljes átadása, a bája és a természetessége miatt a legtöbb rendező és producer kedvence lett.

Talán mert SZÉP!