Szabályok

Sorry, you are not allowed to see this part of the text. Kérlek jelentkezz be vagy regisztrálj.

Szerző Téma: Hangulatjelek  (Megtekintve 1283 alkalommal)

0 Felhasználó és 1 vendég van a témában

Nem elérhető Antibal

• Streamload Guru
  • Nem: Férfi
Hangulatjelek
« Dátum: Február 06, 2011, 08:36:45 pm »
Sziasztok!

Nem tudom, másoknál is előfordul-e, de nekem a múltkori kisebb probléma óta a hangulatjelek többsége nem látható, csak a megnevezése. Érdeklődöm, hogy másoknál is van-e ez a jelenség. Pár hete már leírtam ezt itt valahol, de akkor senki sem reagált, így azt hittem, hogy az én gépem vacakol. De ha rámegyek más fórumra, ott ezt nem észlelem. Ha van még más is, akinél ez a jelenség fennáll, kérem írja meg. Akkor megnyugszom. Végeredményben nem olyan nagy baj ez, mert én nem túl gyakran használom ezeket a jeleket.

Nem elérhető Ördög

• Administrator
  • Streamload Guru
  • **
    • Magyar Streamload Fórum
Re:Hangulatjelek
« Válasz #1 Dátum: Február 06, 2011, 09:02:18 pm »
 :mrgreen: C:-) 112 # 114 # 117 # :cigi: :ciki: :gyagya: :zizi: A125 ejnye :bumsakalaka: :masnis: :mosoly: :angyal: :tiszteletem: :jojozik: :vigyor: :???: :mad: :twisted: ()::: =(%

Én ezeket látom Firefox alól. Most megyek, és bekukkantok IE alól.  :tiszteletem:

Nem elérhető Ördög

• Administrator
  • Streamload Guru
  • **
« Válasz #2 Dátum: Február 06, 2011, 09:04:03 pm »
Innen is ugyanezeket látom. Szerintem töröld az előzményeket és a gyorsítótárat a böngésződben.

Nem elérhető Antibal

• Streamload Guru
« Válasz #3 Dátum: Február 07, 2011, 07:24:29 pm »
Megtettem, de nem javult a helyzet. Mindegy, majd azokból a hangulatjelekből gazdálkodom szükség esetén, amit látok.

Viszont egy kicsit ráfaragtam a sompolygásra. Most jöttem rá, hogy minden regisztrálásom elment, amiket különféle honlapokon végeztem. De ez ezért nem akkora nagy baj. Ugyanis egy papírlapra fel vannak írva, hogy hol mivel regisztráltam. Különben is mindig ugyanaz a nevem, meg a jelszóm, csak ott más, ahol hosszabbat kérnek, mint a szokásos jelszó.

Nem elérhető Ördög

• Administrator
  • Streamload Guru
  • **
« Válasz #4 Dátum: Február 07, 2011, 10:16:48 pm »
Igen, ez a törlések mellékhatása. Mellesleg nem olyan nagy kár, egészséges, ha időnként kilépsz a szokott helyeidről. Egyrészt Cavinton helyett, másrészt ilyenkor kiderül, mi is szükséges egyáltalán ezek közül...már ha a mi jobb felül lévő jelmondatunk mellett egyáltalàn értelmezhető ez utóbbi fogalom.

Nem elérhető Antibal

• Streamload Guru
« Válasz #5 Dátum: Február 08, 2011, 06:31:22 pm »
A könyvjelzőkből nem törlődött semmi. A regisztrációk újra csinálása meg nem fáraszt el. Egyébként időnként magam is törlöm belőle azokat a lapokat, amik nem kellenek már, csak valami konkrét akciónál tettem be őket